Анатолій Матвієнко, голова УРП «Собор» зрадив блок Юлії Тимошенко. Про це заявив на прес-конференції у вівторок один з лідерів партії «ВО «Батьківщина» Михайло Бродский.

Відносно Олександра Зінченка, голови Партії патріотичних сил України, Бродський сказав: “Якщо приходить людина і каже, що йому треба 15 місць у списку... то, що я можу говорити”. “...ми не знаємо, що це за люди”, - сказав Бродський про партію, очолювану Зінченком. “Я не вірю жодному слову цієї людини”, - наголосив він.

Нагадаємо, що Народний союз «Наша Україна», Конгрес українських націоналістів, Партія промисловців і підприємців, Народ рух України, УРП «Собор» та Християнсько-демократичний союз утворили виборчий блок Віктора Ющенка «Наша Україна».

Зінченко заявив, що не піде на вибори в блоці з Юлією Тимошенко. Я вам чесно скажу, що в блоці з Юлією Тимошенко я не піду. Тому що я хочу зупинити цю всю, даруйте, байду, яка йде на місцях», - зазначив Зінченко. «Жоден з нас не хоче опинитися в списку, з яким потрібно було б червоніти», - сказав він. «Дискусія йде не про БЮТ. Не про назву. Дискусія йде щодо Волкова, про Бродського або ще когось. Давайте називатимемо речі своїми іменами», - зазначив Зінченко.

ProUa