Якщо українська олімпійська збірна не привезе з Турину жодної медалі, у цьому будуть винні віце-прем’єр Кириленко, міністр Павленко та інші урядовці, що використали своє службове становище для поїздки до Турину. Так заступник голови партії «Батьківщина» Михайло Бродський прокоментував пояснення міністра сім`ї, молоді та спорту Павленка щодо присутності урядовців та членів їх родин на Олімпіаді.

«Я читав пояснення Павленка, і вони мене не задовольняють, - зазначив Михайло Бродський. – Нехай він, разом з віце-прем’єром Кириленко розкажуть, наприклад, чи оплачували вони костюми Олімпійської збірної України, і яке вони мали право виходити на чолі усієї збірної, як це робив минулого разу в Афінах Янукович?».

За словами Михайла Бродського, Павленко, Кириленко й інші мають пояснювати кілька речей. «Головне запитання – в якому статусі вони перебували в Турині, - заявив Бродський. – Якщо вони відбули до Турину як приватні особи, то чи брали вони відпустки в Кабміні, з яких коштів фінансували поїздку. Якщо ж вони їздили за рахунок держави – на моє переконання, це є пряма корупція».

На думку Михайла Бродського, нинішнє положення Кириленка, Павленка й інших не дає їм права на подібні вчинки. «Я, звичайно, враховую інформацію, що дружина Павленка, яка поїхала перекладачкою до Турина, є донькою заступника директора бані, де полюбляв бувати Віктор Ющенко. Але це не привід використовувати своє положення таким аморальним чином», - вважає Бродський.

Прес-служба Тимошенко