Станом на 01.08.2010 року на підприємствах м. Львова має місце заборгованість з виплати заробітної плати на загальну суму 44 858,1 тис.грн., в тому числі по районах м. Львова: Галицький район — 2 293,8 тис.грн., Залізничний район — 6 446,9 тис.грн., Личаківський район — 7 809,6 тис.грн., Сихівський район — 1 872,6 тис.грн., Франківський район — 15 499,9 тис.грн., Шевченківський район — 10 935,6 тис.грн.

Найбільшими боржниками з виплати заробітної плати є наступні підприємства: Львівський науково-дослідний радіотехнічний інститут – 5 000 тис.грн. (Франківський район), ТзОВ Львівський завод “ГМПТ” – 1 491 тис.грн. (Шевченківський район), ВАТ “Селянський комерційний банк “Дністер” – 1 463 тис.грн. (Личаківський район), виробничо-колективне підприємство “Енергомонтаж” – 1 302 тис.грн. (Личаківський район) та ТзОВ “Торгівельно-виробниче підприємство “Львівський автонавантажувач” – 998,2 тис.грн.
Станом на 01.08.2010 року за піднаглядними прокуратурі м. Львова підприємствами наявна заборгованість з виплати заробітної плати на ЛКП «ЛЕВ», ЛКП «ТФ Львівспецкомунтранс», ЛМКП «Львівелектротранс», ЛКП РБУ №1 та Львівське ремонтно-будівельне комунальне підприємство механізації робіт на загальну суму 2 589,5 тис.грн.
За результатами проведених перевірок на вказаних вище підприємствах, прокуратурою м. Львова на адресу їх керівників внесено приписи, за розглядом яких погашено заборгованість з виплати заробітної плати на загальну суму 2 114 тис.грн.
Поряд з цим, упродовж 8 місяців поточного року прокуратурами районів м. Львова та прокуратурою м. Львова порушено 24 кримінальні справи у сфері оплати праці, з яких 15 кримінальних справ направлено до суду з обвинувальними висновками.

Упродовж 8 місяців 2010 року на території м. Львова зареєстровано 5559 злочинів, що на 58,6% більше ніж за аналогічний період минутого року, тобто фактично відбувся значний ріст злочинності. Цьому фактору сприяли, як і зміни у чинному законодавстві, так і прорахунки в діяльності працівників правоохоронних органів, насамперед при проведені профілактики злочинів. Хоча кількість окремих видів злочинів і зменшилась, зокрема, тяжких тілесних ушкоджень, згвалтувань, розбійних нападів, хуліганств, кількість усіх інших видів злочинів зросла, а саме: вбивств, тяжких тілесних ушкоджень зі смертю, пограбувань, шахрайств, крадіжок приватного майна, у тому числі з квартир, назаконних заволодінь транспортними засобами, злочинів у сфері незаконного обігу наркотиків.
Ще не в повній мірі відповідає вимогам сьогодення робота відповідних підрозділів ВБНОН ГУ МВУСУ у Львівській області по виявленню злочинів у сфері незаконного обігу наркотиків. Зокрема, робота цих підрозділів спрямована на виявлення осіб, які вживають наркотичні засоби, натомість поза увагою залишаються особи, які збувають наркотичні засоби, діяльність яких складає значно більшу суспільну небезпеку для оточуючих. Так, упродовж поточного року органами досудового слідства м.Львова закінчено 282 кримінальні справи про злочини, передбачені ст.309 КК України (незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів), однак лише 70 кримінальних справ скеровано до суду про злочини, передбачені ст.307 КК України (збут наркотичних засобів).
Викликає занепокоєння й значна кількість злочинів, вчинених протягом поточного року в стані алкогольного сп’яніння у м.Львові, зокрема, вчинено 98 злочинів вказаної категорії проти 100 за аналогічний період минулого року. Слід зазначити, що в стані алкогольного сп’яніння в поточному році вчинено 10 вбивств, 9 тяжких тілесних ушкоджень, 13 пограбувань, 6 розбійних нападів, 36 крадіжок приватного майна, 3 хуліганства.
Зазначений справ не міг залишитись поза увагою прокуратури м.Львова.
У межах компетенції прокуратурою м. Львова організовано та проведено за участю спеціалістів Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів у Львівській області перевірку щодо дотримання вимог чинного законодавства про обіг наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів в діяльності Комунальної міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги. У ході проведення перевірки встановлено, що уся документація лікарні, яка стосується обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів, ведеться зо формами, передбаченими наказом МОЗ, який втратив чинність. На усунення вказаних вище порушень на адресу в.о. головного лікаря прокуратурою м. Львова скеровано відповідне подання.
Окрім цього, у поточному році прокуратурою м.Львова проведено 3 координаційні наради керівників правоохоронних органів щодо стану боротьби зі злочинністю та 1 міжвідомчу нараду з питань профілактики правопорушень, вчинених у громадських місцях, у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння, рецедивної злочинності та правопорушень, вчинених неповнолітніми.
За результатами вказаних нарад прокуратурою м.Львова зобов’язано органи внутрішніх справ вжити відповідних заходів щодо профілактики вказаних видів злочинів, зокрема, проведення відпрацювань притонів та інших місць збуту наркотичних засобів, вжити заходів, спрямованих на виявлення та припинення функціонування місць незаконної торгівлі алкогольними напоями, у тому числі й фальсифікованими, відпрацювання місць перебування неповнолітніх у вечірній час (комп’ютерних клубів, дискотек, тощо), активізації роботи щодо проведення профілактичних бесід в учбових закладах та інші.
Водночас, прокуратурою міста внесено 2 подання в адресу керівництва ЛМУ ГУ МВСУ у Львівській області з вимогою усунути виявлені порушення при проведенні профілактики та розкритті злочинів, причини та умови, що їм сприяють, а також притягнути винних осіб до дисциплінарної відповідальності з метою недопущення таких в подальшому.