Про це повідомляє The Guardian.

"За їх інформацією, російські політики і олігархи, пов'язані з режимом Путіна, володіють нерухомістю у Великій Британії (переважно у Лондоні) щонайменше на 1,1 млрд фунтів. Але цей показник може бути заниженим через використання офшорних схем", - пише ЗМІ.

Публікація каже й про те, що перший віце-прем'єр уряду РФ Ігор Шувалов володіє двома квартирами в престижному районі Лондона, неподалік від будівлі міністерства оборони країни. 

"Ці квартири, вартістю в 11,4 млн фунтів стерлінгів, купила у 2014 році компанія, яка, за даними російського опозиціонера Олексія Навального, належить Шувалову. Дохід першого віце-прем'єра в 2014 році, згідно з його декларацією, склав 112 тисяч фунтів стерлінгів", - пише видання.

Разом з тим, The Guardian наголошує, що британський парламент планує впровадити так звані "поправки Магнітського" до законопроекту про відмивання грошей, щоб перешкодити в'їзду у країну особам, замішаним у корупції чи порушенні прав людини.

"Але цих заходів буде недостатньо і вони будуть мати лише мінімальний ефект", - кажуть лейбористи і ліберал-демократи.

Нагадаємо, 12 березня прем'єр Великобританії Тереза ​​Мей заявила, що з "високою імовірністю" Росія винна у спробі вбивства екс-шпигуна РФ, офіцера ГРУ Сергія Скрипаля та його доньки Юлії, а згодом заявила, що з країни вишлють 23 російських дипломатів. 

У посольстві РФ в свою чергу назвали таке рішення "ворожим кроком, абсолютно неприйнятним, необгрунтованим і недалекоглядним". 17 березня Росія оголосила персонами нон грата 23 дипломатів посольства Великобританії в Москві, вони будуть вислані з країни протягом тижня.