Про це повідомила прес-служба Президента України.

Камерон також наголосив, що Україна може розраховувати на підтримку Великої Британії у Раді безпеки ООН, де вона є постійним членом, мовиться в повідомленні.

Порошенко, зі свого боку, подякував Камеронові за його особисту підтримку на засіданні Європейської ради, що відбулось у Брюсселі 12 лютого, та за сильну позицію Британії на підтримку України, відображену в останній резолюції «Групи семи».

Як повідомляє "Радіо Свобода", у повідомленні про цю ж розмову прес-служби британського прем’єра мовиться про те, що обидва керівники висловили стурбованість становищем на сході України, де, хоча інтенсивність бойових дій значно впала з часу набуття чинності перемир’ям, усе ж відбуваються численні його порушення, зокрема, біля міста Дебальцева.

Крім того, співрозмовники обговорили роль, яку могла б відіграти Рада безпеки ООН у підтримці перемир’я і мінських домовленостей від вересня минулого і лютого нинішнього року, і погодилися, що особливо важливо наголошувати на територіальній цілісності України, повідомили в Лондоні.

За умовами домовленостей, досягнених у Мінську раніше цього тижня, з півночі на неділю мав настати режим припинення застосування зброї. Та порушення цього режиму відбуваються постійно, сторони звинувачують у цьому одна одну й заперечують свою вину.

Україна сподівається, що Рада безпеки ООН наголосить: укладені в Мінську домовленості мають виконувати всі сторони, включно з сепаратистами й Росією, яка їх підтримує, і не вибірково, а в повному обсязі, тобто, зокрема, з виведенням із України іноземних збройних формувань і найманців та озброєнь, поверненням Україні контролю над усім її кордоном і звільненням усіх заручників і незаконно утримуваних осіб, серед іншого. І в Україні, і на Заході звертають увагу, що досі ці домовленості намагалася виконувати тільки Україна, Росія ж і сепаратисти й не починали виконувати більшість пунктів.

Засідання Ради безпеки ООН щодо становища в Україні після набуття чинності черговим припиненням вогню попередньо планували вже на неділю, але його час іще остаточно не узгоджений.