Про це йдеться в доповіді Комітету з цифровим технологіям, культурі, спорту і ЗМІ під назвою Дезінформація і фейкові новини, де одна глава присвячена РФ, повідомляє Ліга.net.

У тексті документа наголошується, що шість парламентських комітетів «об'єднали свої зусилля в боротьбі з російським впливом» на політичне життя країни.

«Ми рекомендуємо кабінету міністрів Великобританії звернутися до інших урядів і слідувати рекомендації, узгодженої представниками США і ЄС», – йдеться в доповіді комітету.

Згідно з текстом доповіді при складанні рекомендацій комітет спирався на дані британської компанії 89up, яка стверджує, що пропагандисти Кремля RT (Russia Today) і Sputnik мали значний вплив на рішення британців проголосувати на референдумі в червні 2016 року за вихід зі складу ЄС.

«Низка свідчень вказав на роль Росії у підтримці організацій, які створюють і поширюють дезінформацію і ангажований контент з метою підриву суспільної довіри і дестабілізації демократичних держав», – заявили автори документа.

Як писав «Вголос», збройні сили Великої Британії збільшать свою присутність у Північній Атлантиці для протистояння зростаючій загрозі з боку РФ. Завдання флоту полягатиме у захисті найважливіших підводних кабелів, адже через ці кабелі, які перебувають на глибині у тисячі метрів, здійснюється близько 97 % відсотків світових комунікацій, а також проходить майже 10 трильйонів доларів США через щоденні фінансові транзакції.