Королева Єлизавета ІІ помилувала 42-річного чоловіка, засудженого за вбивство. Це – Стівен Галлант, у 2019 році він допоміг зупинити терориста на Лондонському мосту.

Галлант був засуджений за вбивство пожежника у 2005 році. Отримавши 17 років в’язниці, йому вдалося вийти на волю у 2019-му для участі в реабілітаційному заході для ув’язнених, пише 24 канал з посиланням на Daily Mail.

Засуджений опинився поблизу Лондонського мосту, де став свідком теракту та вбивства двох випускників Кембриджського університету.

У Галланта з собою був лише бивень нарвала, який йому подарував один з держслужбовців. За допомогою нього йому вдалося зупинити озброєного ножем та муляжем жилета смертника терориста.

Згодом на місце приїхала поліція, яка вже ліквідувала вбивцю. Королева Єлизавета ІІ помилувала Галланта за порадою уряду, який відзначив його сміливі дії.

29 листопада 2019 року в поліцію Лондона повідомили про напад чоловіка з ножем на людей біля мосту. Місце нападу оточили поліцейським кордоном. Людей евакуювали з прилеглих будівель.

Правоохоронці застрелили нападника. На ньому виявили пояс шахіда і з’ясували, що він – фальшивий. Внаслідок нападу поранення дістали 5 людей, 2 – загинули.

Як відомо, графство Ланкашир збирається посилити карантинні обмеження через пандемію коронавірусу.