За інформацією «ВВС», фірми, на яких працює більше ніж 250 співробітників, будуть змушені розкрити інформацію про різницю в зарплатах, яка платиться чоловікам та жінкам, повідомляє «Європейська правда». 

Правила торкнуться близько 8 000 роботодавців по всій Великій Британії.

Відповідне розпорядження уряду буде опубліковане незабаром.

Як відзначає видання, таким чином міністр у справах рівності і прав жінок Ніккі Морганз хоче зʼясувати, в яких галузях найбільша різниця у зарплаті для жінок та чоловіків.

Перші розрахунки фірми мають розпочати від квітня 2017 року – за 12 місяців до початку першої публікації. 

Роботодавці будуть зобов'язані публікувати цифри щодо «гендерного розриву» в оплаті праці на спеціальних сайтах. Вони повинні будуть звітувати щорічно, а керівники повинні будуть підписувати цифри особисто.

За даними профспілок, останні розрахунки показують, що жінки у Великобританії, як і раніше, заробляють в середньому на 20% менше, ніж чоловіки.

Втім, управління Національної статистики зʼясувало у листопаді минулого року, що розрив між чоловіками і жінками в оплати праці штатних працівників становив 9,4% у 2015 році, порівняно з 9,6% у 2014 році.

Видання нагадує, що влітку минулого року прем'єр-міністр Великої Британії Девід Кемерон пообіцяв ліквідувати різницю в оплаті праці між чоловіками та жінками протягом життя одного покоління.