Про це повідомляє Sky News з посиланням на постанову суду, який дозволив взяти зразки крові у потерпілих для аналізу на наявність речовини нервово-паралітичної дії.

У документі зазначено, що Сергій і Юлія Скрипалі знаходяться в «критичному, але стабільному» стані, але «не виключено, що їх стан може швидко погіршитися». Вони знаходяться в лікарні в стані глибокого наркозу.

«Точні наслідки впливу на їх стан здоров'я поки невідомі. Результати медичних аналізів вказують на те, що їх розумові здібності можуть постраждати, але невідомо, якою мірою», - йдеться в документі.

Нагадаємо, що колишнього полковника російського ГРУ Сергія Скрипаля, якого виявили непритомним разом з дочкою в англійському Солсберрі, отруїли речовиною нервово-паралітичної дії. 

Раніше повідомлялося, що Великобританія планує вислати з країни 23 російських дипломатів у зв'язку з отруєнням екс-шпигуна Сергія Скрипаля і його дочки, а також скасує контакти високого рівня з Росією. 

Згодом британське слідство встановило, що Сергій Скрипаль і його дочка були отруєні нервово-паралітичною речовиною військового походження, розробленою в СРСР в 1970-х роках. Вона відома під назвою Новачок.

До розслідування їх отруєння залучено фахівців Організації із заборони хімічної зброї. Скотленд-Ярд очікує, що розслідування займе «кілька місяців».