Про це пише The Guardian.

«У таких обставинах, притому що Путін відверто ігнорує верховенство закону і анексує суверенні території, буде найвищою мірою нерозсудливо, якщо високопоставлені британські бізнесмени візьмуть участь у цьому Путінфесті», - заявив колишній британський міністр у справах Європи Кріс Брайант.

«Мені здається, комерційним підприємствам варто пильно вдивитися в путінський режим і зрозуміти, з якими людьми вони тепер мають справу. Особисто я думаю, що главам компаній було б краще не відвідувати цей захід», - сказав виданню голова Партії ліберальних демократів Тім Фаррон.

Сер Малькольм Рифкінд, екс-міністр закордонних справ і діючий голова комітету Палати громад з розвідки і безпеки вважає, що бізнесмени можуть їхати до Санкт-Петербурга, але тільки щоб сказати Путіну, що він втратить багатомільярдні інвестиції, якщо продовжить дестабілізувати Крим.

Тим часом на сайті ПМЕФ ще 14 березня з'явилася список учасників, в якому фігурують Юрген Фітч (співголова правління Deutsche Bank), Андреа Орчель (головний виконавчий директор відділення банку UBS у Швейцарії), а також глави корпорацій PepsiCo, ConocoPhillips, Alcoa, Total і Glencore Xstrata. З британців очікують гендиректора BP Боба Дадлі, президента Європейського банку реконструкції та розвитку Суму Чакрабарті, голову ради директорів Ernst and Young Марка Уайнбергера, а також Роберта Форсмана, керівника російського напрямку Barclays Capital.

Джерело: Inopressa