Про це вона заявила сьогодні під час прес-конференції, інформує кореспондент «Вголосу».

«Через те, що в Брюховичах більше немає вільних земельних ділянок, селищна рада взялася за найсвятіше – парк імені Богдана Хмельницького, який було засновано ще за часів Польщі.

Натомість депутати не звертають на це уваги і намагаються урвати і віддати під забудову останній ласий шматок Брюховичів», – сказала Юлія Лацик.

Громадська активістка додала, що 2012 року з боку місцевих депутатів уже була спроба ухвалити рішення про забудову парку загальною площею 1,5 га.

«Тоді вже було розроблено детальний план забудови парку. Замість місця для відпочинку з дітьми тут мали відкрити кафе і магазини. Після того, як у справу втрутилися громадські активісти, селищна рада ухвалила рішення на користь громади», – розповіла активістка.

Юрист Ярина Остапик підтверджує цей факт і каже, що депутати селищної ради не мають права віддавати під забудову ділянки рекреаційного відпочинку.

«Згідно із законом, селищна рада не може змінювати призначення рекреаційних ділянок», – наголосила юрист.

Проти родини депутата Брюховицької селищної ради Зеновія Лацика протягом останніх двох місяців було скоєно чотири злочини.

Нагадаємо, перший підпал авто Юлії Лацик стався 4 грудня. У момент підпалу вона перебувала на сесії Брюховицької ради. Докладніше про скандальні рішення ради читайте ТУТ.

Удруге авто підпалили 13 грудня. 16 грудня пограбували будинок активістки.

14 січня невідомі підпалили авто Зеновія Лацика, батька Юлії Лацик.

Родина пов’язує ці напади з власною громадянською позицією і незаконною діяльністю депутатів селищної ради.