Львівський міжрайонний природоохоронний прокурор 10 червня порушив кримінальну справу відносно посадових осіб ПП “Буддизайн”, ТзОВ “Новобуддизайн” та Брюховицької селищної ради за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.364 КК України за зловживання службовим становищем, повідомила прес-служба прокуратура Львівської області.

В березні 2004 року рішенням сесії Брюховицької селищної ради зазначеним фірмам було надано дозвіл про виготовлення проектів відведення земельних ділянок і затверджено відвід земельних ділянок для будівництва дошкільного оздоровчо-виховного центру та дошкільного спортивно-оздоровчого центру. Однак в подальшому службові особи Брюховицької сільської ради за попередньою змовою із службовими особами ПП “Буддизайн” та ТзОВ “Новобуддизайн” протягом півроку не здійснили жодних заходів направлених на розроблення проектів зазначених центрів, а навпаки службові особи селищної ради прийняли рішення згідно яких частину земель незаконно передали під житлову забудову. Окрім цього, службові особи вказаних ПП та ТзОВ передали в суборенду стороннім приватним особам для індивідуального будівництва, чим фактично вивели дані ділянки із земель рекреаційного призначення. На даний час розслідування у кримінальній справі триває.

Нагадаємо, що 25 квітня апеляційний суд у Львівській області підтвердив рішення Шевченківського районного суду м. Львова про незаконність вирубки лісів у смт. Брюховичах.

Згідно з рішенням Брюховецької селищної ради від 1 квітня 2004 року, надано дозвіл на оренду терміном на 10 років (з правом викупу у власність) 8,86 га земельної ділянки ТзОВ „Новобуддизайн” для будівництва дошкільного спортивно-навчального центру в районі вул. Ряснянської смт. Брюховичі.

А згідно з рішенням від 25 березня 2004 року, надано дозвіл на оренду терміном на 10 років (з правом викупу у власність) 9,0 га земельної ділянки ПП „Буддизайн” для будівництва дошкільного спортивно-навчального центру в районі вул. Незалежності – Ряснянської смт. Брюховичі.

До цього вищеназвані території належали Львівському держлісгоспу, але рішеннями Брюховецької селищної ради від 18 березня 2004 року та 11 березня 2004 року землі вилучено з держлісфонду Брюховецького лісництва та віднесені до земель рекреаційного призначення. У процесі забудови лісових масивів у Брюховичах порушено лісовий кодекс України (ст.ст. 12, 39, 57, 149, 150, 151), проект організації і розвитку господарства Львівського ДЛГ, затвердженого Держкомітетом лісового господарства України, закон України „Про курорти”, закон „Про планування і забудову територій”. Санітарно-гігієнічні норми ДБН-360-92 п.5.15.

14 лютого була прийнята ухвала суду про те, що рішення Брюховецької селищної ради по обидвох ділянках Брюховецького лісу є незаконним і було прийнято скасувати це рішення.

Прес-Тайм