Степан Гавриш вважає за потрібне звернутися до Президента України з пропозицією призначити на посаду керівника вітчизняного олімпійського руху Сергія Бубку. Про це повідомила  прес-служба народного депутата.

"Саме його стрибки неодноразово піднімали Україну на світовий рівень", - сказав Гавриш. "Він має визнану в усьому світі бездоганну спортивну репутацію, харизматичний, працьовитий і порядний. Він зможе своїми знаннями і авторитетом запалити в душах українських спортсменів той незгасимий Олімпійський вогонь, який вже багато століть бережуть люди усього світу і заради якого ввіряють свою долю великому спорту", - переконаний народний депутат.

Гавриш переконаний, що Україна досі зберігає лідерський потенціал в багатьох традиційно пріоритетних видах спорту та має можливість вибороти значні перемоги на Олімпіаді 2006 року в Турині, але для цього потрібно негайно припинити політизацію великого спорту. "Потрібна негайна деполітизація всього того, що не є політикою, що не пов’язано безпосередньо з владою і змаганням за неї", - переконаний він.

Тому, на думку народного депутата, дуже важливо, аби Національний олімпійський комітет очолив спортсмен, чиї людські якості, спортивна біографія і численні перемоги підтверджували б його право проводити реформування олімпійського руху в Україні, здатність вивести сильних тілом і духом українців до елітарної групи олімпійців світу задля відстоювання інтересів України та прогресу національного спорту.

proUA