У будівлю Міністерства охорони здоров’я увірвались невідомі, які стали вимагати надати їм документи установи, усі особисті справки та накази.

Про це повідомляє гендиректор Директорату стратегічного планування та євроінтеграції Міністерства охорони здоров’я Ірина Литовченко на своїй сторінці у Facebook.

У повідомленні йдеться, що у Міністерстві охорони здоров’я повно невідомих людей. Вони бігають по кабінетах, вимагають документи у співробітників, особисті справи, накази, вимагають поговорити наодинці з директором департаменту, відмовляються представлятися і просто тікають.

Гендиректор також опублікувала фото з людиною, яка дзвонила директору департаменту управління персоналом і погрожував, що “їй буде гірше”.

Водночас представники охорони стверджують, що це може бути людина від Інни Солодкої, яку в четвер, 10 жовтня, хотіли призначити виконувачем обов’язків державного секретаря. Литовченко наголосила, що в міністерстві ім’я цієї людини не записують нібито її особисте прохання.

Нагадаємо, зазначалося, що допомогти налагодити діалог та вирішити конфлікт всередині МОЗ допоможуть фахівці з Національної асоціації медіаторів.