Апеляційний суд не дав дозвіл на перейменування вулиці Лютеранської на вулицю Катерини Гандзюк.

Про це повідомляє пресслужба Судової влади.

Зазначається, що П'ятий апеляційний адміністративний суд відмовив у змінах рішення Херсонського окружного адміністративного суду від 10 травня про визнання протиправним рішення про перейменування вулиці.

"Судом оголошено вступну і резолютивну частини постанови, яка набрала законної сили з дати її прийняття та може бути оскаржена в касаційному порядку до Верховного Суду протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 31 липня 2018 року в центрі Херсона Гандзюк облили сірчаною кислотою. Пізніше правоохоронці встановили п’ятьох осіб, причетних до скоєння злочину. Серед них – організатор, посібники, виконавець і водій. Через кілька місяців боротьби, 4 листопада 2018 року активістка померла в лікарні від отриманих ран.

Як писав "Вголос", 4 листопада, у містах України та світу розпочались акції “Рік без Каті”, присвячені пам’яті загиблої рік тому активістки Катерини Гандзюк.

Згодом, генеральний прокурор України Руслан Рябошапка заявив, що справа про вбивство херсонської активістки Катерини Гандзюк розслідується повільно через те, що “там треба дуже багато зробити”.