Представник команди новообраного Президента України Володимира Зеленського Святослав Юраш анонсував “мирову домовленість” із Росією.

Відповідну заяву він зробив в ефірі ток-шоу “Говорить ВЕЛИКИЙ ЛЬВІВ”.

“Український народ запитають, коли буде мирова домовленість із Росією. Там також будуть чітко прописані тези про території, якими ніхто не буде мінятися, та про людей, про яких ніхто не буде забувати”, – зазначив Юраш.

Реагуючи на це, присутній у студії Голова Секретаріату ВО “Свобода” Руслан Кошулинський заявив, що українському суспільству вкрай необхідний новий ідейний склад ВРУ, який не дозволить Президентові навіть думати про поступки Російській Федерації.

“Єдиним запобіжником до того, щоб нова влада щось не вчудила, є Парламент. І тут українське суспільство має визначитися, чи воно дасть запобіжник, дасть стрижневість Парламенту, який коригуватиме ситуацію. У нас парламентсько-президентська республіка, тому, якщо Парламент не проголосує, ніхто ні на які перемовини не поїде. Тому сьогодні для українського суспільства дуже важливо 21 липня обрати дуже стрижневий, дуже ідейний, незламний склад Парламенту, щоб не дати новому Президентові навіть думати піти на якісь компроміси з РФ”, – сказав Кошулинський.