Астролог Влад Росс розповів, що очікує президента Зеленського у 2020-му році.

Про це він розповів у коментарі для ІА «Вголос».

«Особисто я переглядав гороскоп міністра закордонних справ Вадима Пристайка і можу сказати, що у нього ситуація доволі сприятлива. Наступний рік у нього обіцяє бути набагато кращим і більш позитивним, ніж попередній рік при Порошенку. Я там бачу дуже хороші зрушення, серйозні переговори і досягнення дуже важливих цілей. Зараз ми бачимо, що він вже зробив домовленості у газовій сфері, що безумовно є позитивним фактором», - сказав Влад Росс.

«Тому Володимира Зеленського на міжнародній арені чекає дуже багато перемог і я думаю, що у нього все буде виходити так, як він запланував. Гірше буде на внутрішній арені, де протистояння між різними політиками буде продовжуватись і набирати нових обертів. Це буде протистояння із  попередньою владою та людьми, які обіймали високі посади до приходу «Слуги народу». До Майдану справа не дійде, адже Сатурн – це символ «охолодження» ситуації і він буде проходити по головній точці України. Також Сатурн ніяк не пов’язаний із Марсом – палаючою боротьбою і війною.

Я також упевнений, що буде підписаний пакт про мир по типу Кіпрського сценарію, коли сторони конфлікту просто розійдуться. Я завжди казав, що у 2020-му році перестануть стріляти і настане повне перемир’я на кордоні з РФ», - додав він.

Більше читайте тут: Чого очікувати від 2020-го: прогноз астрологів?