В Україні 3 грудня погода різко погіршиться: очікується сніг та мороз.

Про це повідомили в Укргідрометцентрі.

Погода на сході країни очікується складна – синоптики попереджають про сильні дощі з мокрим снігом. Також можливе посилення вітру до 12 м/с. Температура повітря вночі від -1 до -4 градусів, вдень від -1 до +1 градуса, у Дніпрі до +2 градусів.

У південних областях пройде дощ, який перейде в мокрий сніг. Вночі температура повітря опуститься до -1 градуса, вдень стовпчики термометрів покажуть від +3 до +5 градусів. У Криму дощ з мокрим снігом, посилення вітру до 12 м/с. Вночі -1 +1 градус, вдень від +3 до +5 градусів.

У північних областях синоптики прогнозують хуртовини – сніг, мокрий сніг, вітер до 12 м/с. Нічна температура повітря складе -1 -3 градуси, вдень очікується від -1 до +1 градуса.

У західних областях буде йти сніг, вдень – мокрий сніг з дощем. Вітер північно-західний, з поривами до 12 м/с. Нічна температура повітря буде коливатися від -1 до -4 градусів, вдень від -1 до +1 градуса.

В центральній частині країни дощ і сніг з дощем, сильний вітер. Вночі від -1 до -3 градусів, вдень від -1 до +2 градусів.

У Києві 3 грудня буде йти сніг, вдень – мокрий сніг з дощем. Вночі від -1 до -3 градусів, вдень очікується від -1 до +1 градуса.