Завершення будівництва стіни на кордоні з Росією перенесли на 2025 рік, а вартість проєкту має скласти 4,1 млрд грн.

Про це повідомляє громадська організація StateWatch із посиланням на дані Держприкордонслужби України.

"Згідно інформації, яку отримала громадська організація StateWatch від Державної прикордонної служби, реалізацію проекту "Стіна" планується перенести ще на 4 роки і завершити до 2025 року. Загальна очікувана вартість проекту складе 4,1 млрд грн", – йдеться у повідомленні.

StateWatch зазначає, що продовження термінів облаштування кордону прикордонники пояснили зменшенням фінансування та зростанням вартості будівельних матеріалів, робіт і послуг.

Проєкт "Стіна" було розпочато після початку збройної агресії РФ у 2014 році. Завершення будівництва планувалося на 2018 рік, проте згодом цей термін продовжили до 2021 року.

StateWatch – неурядова організація, створена у січні 2018 року для сприяння реформуванню органів правопорядку, антикорупційних органів, громадського контролю над бюджетними витратами в оборонній і медичній галузях. Діяльність організації побудована на засадах політичної нейтральності. Головними грантовими партнерами виступають Міжнародний фонд "Відродження", посольство США та IWPR Ukraine.