Жінка-водійка Lexus накинулася з прокльонами і матюками на співробітників патрульної поліції Сумщини за те, що вони зупинили її після порушення правил дорожнього руху.

Відео скандального інциденту з’явилося на сторінці Національної поліції в Сумській області у Facebook, передає “Обозреватель”.

“Будь ти проклятий! Будьте прокляті всі поліцейські, які здирають із людей штрафи! Тричі прокляті! Записуй і передай це всім, а тепер пиши протокол”, – почала кричати жінка після того, як один із правоохоронців назвався їй.

Поліція повідомляє, що патрульні зупинили її через відсутність передбаченого конструкцією транспортного засобу лівого дзеркала заднього виду.

Але замість того, щоб ознайомитися зі здійсненим правопорушенням, жінка одразу почала проклинати всіх поліцейських, які забезпечують безпеку дорожнього руху на вулицях і дорогах країни. Після цього вона нахабно сіла в своє авто.

Виписуйте протокол – я поспішаю. І щоб він тобі на ліки пішов і всім твоїм поліцейським”, – продовжила ображати поліцейських неадекватна водійка.

Зазначається, що під час розгляду адміністративного правопорушення жінка подала клопотання про перенесення розгляду справи, проте на нього так і не з’явилась.

https://www.facebook.com/sumypolice/videos/946824075665685/

Правоохоронці уточнили, що відповідно до законодавства матеріали розглянули без порушниці, а постанову вже направили на адресу її проживання.

Як писав “Вголос”, водій маршрутки під час руху пив каву та хамив пасажирам.