Новопризначений очільник департаменту соцполітики Волинської ОДА Костянтин Нестеренко вимагав у керівників п’ятьох інтернатних закладів 90% їхніх премій.

Про це повідомляють "Волинські новини".

Керівники Горохівського, Руденського, Олицького, Голобського психоневрологічних інтернатів та Луцького геріатричного пансіонату звернулись до очільника поліції Волині Юрія Крошка через тиск і погрози Нестеренка, який обіцяв "знищити директорів інтернатів".

У спільному зверненні вони розповіли, що коли звернулись за погодженням щодо виплати премії, то Нестеренко сказав, що погодить премії за умови, якщо 90% від їхнього розміру керівники віддадуть йому, а 10% залишать собі.

Також керівник Олицького психоневрологічного інтернату Петро Ткачук пригадав, як в телефонній розмові Нестеренко запросив його на зустріч в ОДА. Коли той приїхав, чиновник здивовано запитав, чому він приїхав.

Натомість, коли Ткачук почав розповідати про стан справ у закладі, Нестеренко лише попросив дати йому письмові пояснення, навіть не поцікавившись, чи вистачає закладу засобів захисту.

Нагадаємо, що у Києві затримали шахрая, який вимагав хабар за призначення на посаду в держустанові.