Про це повідомляє видання «Наші гроші» з посиланням на дані Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Договір купівлі-продажу було укладено 2 жовтня 2014 р. і посвідчено нотаріусом Альоною Петріцькою. Згідно з документами, знайденими торік узимку в «Межигір’ї», вона як нотаріус обслуговувала фірми межигірської групи.

Відомостей про державну реєстрацію обтяжень немає, тобто арешт на майно не накладено.

До жовтня землю і будинок на набережній було оформлено на ТОВ «Київбуджитло». Незмінним власником цієї компанії є ТОВ «Дом Лесника», на який також було оформлено землю під маєток у Сухолуччі – мисливських угіддях Януковича у Дніпровсько-Тетерівському лісгоспі. Цей же «Дом Лесника» постачав дорогі матеріали для розбудови «Межигір’я».

Як виявилося, новий власник будинку на Оболонській набережній також пов’язаний з мисливським оточенням екс-президента. За даними «Наших грошей», Артур Ростом’ян тривалий час був приписаний на вул. Радянській у селі Голованівськ, в одному будинку й сусідній квартирі з Вачаганом Ростом'яном.

Останній відомий як співзасновник ТОВ «Мисливсько-рибальський клуб «Ярик», про який «Наші гроші» писали восени. Цей мисливський клуб Вачаган Ростом'ян створив разом із генерал-майором Костянтином Сапком, кількаразовим очільником головного управління МВС у Київській області, зокрема впродовж епохи Віктора Януковича. Ім’я сина Сапка, Костянтина Сапка, фігурує у списку президентського мисливського клубу «Кедр», на який 2012 року оформили 30 тис. га вже згаданого вище Сухолуччя.

Нагадаємо, на Оболонській набережній екс-президенту також належить квартира в будинку 15/5. У ній Янукович офіційно був прописаний ще до обрання президентом. Після його переїзду в «Межигір’я» помешкання надалі утримували за рахунок «Танталіту». Після втечі Януковича квартиру опломбувала прокуратура.