Цей факт, за участі уповноважених осіб політичних партій та кандидатів, а також міжнародних спостерігачів з Канади, був зафіксований на відео і вже поставлений до відома правоохоронних органів.

Як повідомила власкору Вголосу уповноважена особа від ВО «Свобода» по Володимир-Волинському виборчому округу №19 Павло Карпюк, у роботі окружної комісії спостерігаються систематичні порушення прав суб'єктів виборчого процесу.

«Спостерігачів, уповноважених осіб від політичних партій та кандидатів не повідомляють про те, коли буде засідання комісії. Тому ми змушені буквально чергувати під дверима окружної комісії, щоб не пропустити часу її проведення. Сьогодні ж, 26 вересня, ми дізналися, що засідання окружної виборчої комісії перенесене у зв'язку з тим, що її голова та заступник поїхали до суду в місто Луцьк. Хочу зауважити, що 26 вересня - це остання дата подачі списків до дільничних виборчих комісій. Проте не всі партії до цього часу подали відповідні списки», – повідомив Павло Карпюк.

«Засідання комісії, таким чином, перенесли на 8 годину вечора. Але несподівано, близько 13 години, ми виявили, що хтось перебуває у кімнаті, де знаходяться комп'ютери, зв'язані з сервером ЦВК, і щось там робить. Очевидно, з документами. Кімната була замкнена зсередини. А ключ був лише у відсутнього керівництва окружної комісії. Коли ми почали стукати у двері, то шум всередині стихав. Оскільки кімната знаходиться на 3 поверсі, то побачити когось з вікна нам не вдалося. Залишалося одне - чекати повернення голови ОВК та його заступника з Луцька. Тим часом, приїхали і міжнародні спостерігачі», – розповіла уповноважена особа від ВО «Свобода».

«Коли ж таємничу кімнату близько 22 години таки відкрили, то там всередині виявилося двоє людей - бухгалтер ОВК та його заступник. На питання - що вони там робили півдоби і чому замкнулися зсередини - жодної відповіді отримано не було. Ніяких пояснень від них добитися так і не вдалося. Відео «визволення» цих «ув'язнених» осіб знято. Також ми подаємо заяву в міліцію», - повідомив Павло Карпюк.

Також він додав, що представник Партії регіонів у Володимир-Волинській окружній комісії Валентина Лах напередодні скаржилася на те, що нібито два дні не працює сервер ЦВК, тому не має можливості роздрукувати членів дільничних виборчих комісій. Між тим, така інформація про технічний збій у ЦВК не підтвердилася. Є підозра, що членів ДВК зараз поспіхом міняють на «своїх».