Позаштатний радник президента України Борис Нємцов вважає, що розпорядження Віктора Ющенка часто ігноруються, а багато дій прем’єр-міністра Юлії Тимошенко є небезпечними. Про це Нємцов сказав в інтерв’ю «Газете по-киевски».

«...На відміну від Росії, в Україні Президент - не самодержець. У вас є інші центри прийняття рішень, зокрема Кабінет міністрів, парламент», - сказав Нємцов. При цьому він висловив здивування, що розпорядження президента часто ігноруються і додав: «Мені здається, що Тимошенко дуже вперта. І ось цього я не можу зрозуміти, та й у Росії це нікому не зрозуміло. Не можна навіть уявити, що Путін дає якісь указівки Фрадкову, а він одразу все робить з точністю до навпаки».

Далі Борис Нємцов відзначив, що з повагою ставиться до Тимошенко, оскільки вона «видатний політик, причому світового рівня» і «реальний герой помаранчевої революції», відзначив привабливість українського прем’єр-міністра, але додав, що, на його думку, багато дій глави уряду є небезпечними, а «буйство і бажання все розтрощити і поміняти призводить тільки до негатива».

Нємцов також відзначає низький рівень припливу інвестицій в Україну.

«Дуже багато моїх знайомих і тут, і на Заході готові були вкладати величезні гроші в Україну. Рахунок може йти на мільярди», - сказав він. Однак, за словами Нємцова, «наступні події людей якось сильно напружили і насторожили. Коли пішла лайка - починаючи від «Криворіжсталі» до футбольного клубу «Динамо», люди, що готові були ризикнути своїми грішми, сильно задумалися. І гроші зараз знаходяться «на низькому старті». Це дуже прикро. Адже гроші люблять тишу і не люблять розборок», - відзначив позаштатний радник Віктора Ющенка.

ІА "Гаряча лінія"