Як повідомляє «Інформатор», зіткнулися позашляховик Audi Q7, Mitsubishi Outlander і Mercedes a-class. Підозрюють, що винуватець аварії перебував у стані алкогольного сп'яніння.

Аварія трапилася близько 00:20.

За словами молодого хлопця, який в момент аварії йшов по вулиці Грушевського, вниз по бруківці на перегонки летіли два джипа: Range Rover і Audi Q7 на естонських номерах. Через мить, трохи нижче Кабміну, пролунав сильний удар. Практично миттєво зіткнулися три автомобілі.

За словами одного з учасників ДТП, в його автомобілі Mitsubishi Outlander поламалося щось в колесі. Він зупинився в другому ряду, включив «аварійку» і не встиг виставити знак аварійної зупинки, як в задню частину його машини в'їхав джип. Від удару «кореєць» вилетів на зустрічну смугу руху і вдарив у водійську сторону Mercedes a-class на литовських номерах, який проїжджав повз.

У результаті ДТП зі струсом головного мозку госпіталізований водій Mitsubishi. Драйвер Audi не постраждав, але від нього виходив різкий запах алкоголю і він агресивно став поводитися. Поліцейським, які приїхали на місце події, щоб заспокоїти буйного водія, довелося застосувати спецзасоби, одягнути на нього наручники і посадити в патрульний автомобіль. Чи вживав спиртне водій Audi, визначить медобстеження. Всі деталі події встановить слідство.