Була зроблена зухвала спроба позбавити журналістів Львівщини великої приємності і радощів спілкуватися з Олексієм Радзієвським, — заявив сьогодні на прес-конференції керівник Львівського обласного виборчого штабу Віктора Януковича Олексій Радзієвський, коментуючи появу інформації про переведення його на нижчу посаду в штабі.
„Ця спроба нагло провалилася”, — наголосив він.
За словами Олексія Радзієвського, це технології, які застосовуються невідомими для нього силами. „У нас навіть подиву це не викликає. Це говорить в першу чергу про те, що мабуть арсенал політ технологій поступово в наших політичних опонентів вичерпується”, — додав він.
Олексій Радзієвський назвав інформагенцію, яка розповсюдила цю інформацію, „надзвичайно поважною інформаційною агенцією”, але, за його словами, як і в кожному колективі, є якийсь бешкетник. „Отой бешкетник і видав на гора цю інформацію”, — додав він.
Вчора, 4 жовтня, інформагентство ЗІК розповсюдило інформацію, з посиланням на „неперевірене добре поінформоване джерело”, про те, що наказом керівника Центрального виборчого штабу Віктора Януковича Сергія Тигипка керівника Львівського обласного виборчого штабу кандидата в президенти України Віктора Януковича Олексія Радзієвського буде переведено на посаду першого заступника керівника штабу у зв’язку з незадовільною роботою обласного виборчого штабу щодо формування ДВК та проведення агітаційної роботи. Це ж джерело повідомило ЗІК про те, що звільнено із займаних посад частину керівників районних виборчих штабів.
Цього ж дня обласний штаб Януковича спростував поширену інформацію, назвавши її дезінформацією.