Президент України Володимир Зеленський заявив, що Кабінет міністрів готовий до кінця цього тижня представити оновлений варіант програми дій.

Про це повідомляє пресслужба ОП.

Глава держави нагадав, що Верховна Рада не підтримала першу редакцію Програми діяльності Кабміну.

“Парламентські комітети висловили численні зауваження та пропозиції. Багато критики надійшло від депутатів “Слуги народу”. Як поінформував прем’єр-міністр, Уряд уважно опрацював усі конструктивні пропозиції та готовий цього тижня представити Парламенту оновлену Програму дій Уряду 2.0″, – зазначив він.

Водночас, Денис Шмигаль зауважив, що Кабінет міністрів проситиме винести нову програму на розгляд ВРУ та підтримати її 18-19 червня. За його словами, документ доопрацьований з урахуванням пропозицій усіх комітетів, завдань із політичних програм президента та партії “Слуга народу”, а також указів Зеленського й зауважень від комітетів.

“Це структурний документ, який складається з двох розділів. Перший – це антикризовий розділ. Другий – довгострокові пріоритети діяльності уряду. Кожен з розділів збігається з тими напрямками стратегії, які є в міністерствах. Кожен розділ містить очікувані результати й показники, як і належить для такої програми”, – наголосив прем’єр.

Нагадаємо, що Зеленський зробив термінову заяву про ймовірну загибель.