Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Люди впевнені, що напередодні в’язнів жорстоко побили, бо ті передали на волю фрагменти відео, на якому видно синці від кийків. Більше того, адвокат одного з підсудних запевняє, що є смертельний випадок.

«Зустрічаю конвоїра, і він каже: з кожної камери виводили людей і били, і в тому числі вашого сина», - кажуть учасники акції. «Крики були і стукали в решітки. Це було чутно», - твердять очевидці.

В адміністрації СІЗО пояснюють, що підсудні влаштували бунт, один із них накинувся на конвоїра, потім арештанти підпалили ганчір'я у вентиляційній системі і почали вибивати двері камер. Керівництво було змушене викликати Нацгвардію та ізолювати чотирьох призвідників. Також у камерах провели обшуки та  вилучили телефони, заточки й інші заборонені предмети, а от побиття в'язнів, а надто смерть, в адміністрації заперечують.

«Почали деякі камери виявляти невдоволення, намагалися вийти з камер, вибивали двері. Обшуки було проведено, нейтралізовано декілька осіб негативної спрямованості, ізольовано в окремі приміщення. До осіб, що чинили опір, застосовувались відповідні дії – не били, наручники одягали, загиб руки за спину», - стверджує начальник Чернівецького СІЗО Петро Лисак.