Депутати Львівської міської ради вчора на пленарному засіданні врешті заслухали звіт міського голови Львова Любомира Буняка про роботу виконавчих органів у 2004 році. Звіт мера у порядок денний пленарних засідань вносився уже неодноразово, проте з різних причини його відтерміновували. Звітувати мер розпочав після 17.00, через що доповідь Л.Буняка була скороченою, а процедуру обговорення і запитань взагалі довелося перенести на наступне пленарне засідання.

Хоча звітну доповідь з браком часу було скорочено, проте міський голова зазначив, що це не є проблемою, оскільки депутатам і представникам ЗМІ роздали книжечки, що, на його думку, рівноцінно звіту. Брошура „І словом, і ділом. 2002-2004рр. Любомир Буняк”, – доволі значного обсягу журнальчик, виготовлений на крейдяному папері з великою кількістю фото і офіційних промов мера за часи його діяльності. Попри офіційну назву, цей звіт у кулуарах міськради відразу було перейменовано на „Звіт мера у коміксах”. Найбільшого подиву викликала обкладинка звіту, на якій Ратуша зображена на фоні віртуального князівського замку, який, на переконання мера, таки повинен з’явитися на Високому Замку.

Натомість Л.Буняк у своїй доповіді, наповненій статистичними даними, проаналізував практично усі галузі життя і діяльності міста за рік. Вкотре наголосив на успішному виконанні програми „Вода”, зазначив, що міська влада придбала найкращий у Львові комп’ютерний томограф (дарма що він наразі не працює), а також повідомив, що завдячуючи успішній діяльності виконавчих структур у Львові врешті за кілька десятиліть зросла народжуваність. Після доповіді міський голова ґречно подякував усім своїм заступникам та працівникам виконавчих структур, які працювали добре і злагоджено, і „всі отримали позитивну оцінку своєї діяльності”.

Через деяку пафосність звіту та розданої брошури у декого з присутніх склалося враження, що Л.Буняк таким чином вирішив поставити крапку у своїй співпраці зі Львовом, однак наразі він цього не зробив. Залишається дочекатися наступного тижня і послухати оцінку діяльності виконавчих органів з погляду депутатів.

ЗІК