Запровадити у Львові пряме президентське правління – таку заяву в ефірі „5 каналу” зробив учора увечері колишній міський голова Львова Любомир Буняк.

Він обґрунтував це тим, що після його відставки у місті серйозно ускладнилась ситуація, настав хаос, зокрема сталось кілька резонансних убивств, як вбивство колишнього голови Львівської ОДА Степана Сенчука та начальника управління транспорту та зв’язку Ярослава Вовчака. Так само він звернувся до присутнього в студії „5-го каналу” радника Президента України з питань регіональної політики Анатолія Матвієнка приїхати у Львів та на місці розібратись із ситуацією у Львові.

Любомир Буняк наголосив на тому, що саме він є законно обраним міським головою і що він був поновлений на цій посаді судом, а щодо дій депутатів Львівської міської ради він заявив, що жодних нових звинувачень йому депутати не пред’явили, „лише підтвердили своє рішення від 27 вересня цього року про мою відставку”.

Він зазначив, що мав намір спочатку подавати позов за місцем своєї праці – у Галицький місцевий суд Львова, однак судді заявили, що у випадку подання такого позову вони оголосять про колективний самовідвід від участі у цьому процесі. Тому Любомир Буняк був змушений подати позов за місцем свого проживання у Шевченківський суд Києва.

Гал-інфо