"Ще три тижні тому всі депутати виступали за свободу слова, за недопустимість тиску на пресу, а на сьогоднішній сесії, я маю дуже великі сумніви, чи хоч хтось встане і запитає Любомира Костянтиновича, чи він все-таки тиснув на газету "Ратуша", щоб вона надрукувала анонімний пасквіль. Мій прогноз – жоден депутат цим не поцікавиться. Тому мені й дивно, що за три тижні боротися за свободу преси і проти тиску на ЗМІ стало вже неактуально", – так в.о. редактора газети "Ратуша" Микола Савельєв прокоментував ситуацію щодо виключення з порядку денного нинішнього засідання сесії Львівської міськради питання "Інформація про роботу ЗМІ Львівської міської ради"
Також він зазначив: "Я щойно мав розмову з кількома депутатами, які були на колегії. Вони мені переповіли слова міського голови стосовно питання про "Ратушу": "Спершу ми знімемо Савельєва, а потім заслухаємо звіт нового редактора". Думаю, ці слова правдиві, однак їх правдивість може підтвердити чи спростувати лише сам міський голова. Я вважаю, що Любомир Буняк вчинив тактично грамотно, він це питання заговорив. Думаю, що він врахував інтереси багатьох депутатів та фракцій, різномасті інтереси. Не виключаю також, що йдуть кулуарні перемовини, в результаті яких може бути така ситуація, як в анекдоті: судилися Шендерович і Рабинович, а прокурора посадили на 10 років. Цей жарт дуже пасує до сьогоднішнього конфлікту".
"У розмові зі мною депутати сьогодні кажуть, що є тактичні та стратегічні методи. Є багато термінів, якими можна заговорювати ту чи іншу проблему, за якими нічого не стоїть, окрім небажання щось відстоювати. Коли люди не хочуть проти чогось виступати, вони згадують про концепції, підходи, невиваженість, про методичність боротьби. Як казав один філософ: "Найбільше думок у мене виникає, коли починає муляти цвях у власному черевику". Отже, виявилось, що для багатьох, хто ще 2-3 тижні тому мене підтримував, власний цвях набагато важливіший, аніж боротьба з несправедливістю.
Звичайно, щоб зняти мене з посади, у Любомира Костянтиновича знайдуться важелі. Можна переписати статут газети, за яким у редактора будуть функції швейцара. Це цілком реально. Я з першого дня готовий до відставки. Коли йшов на цю війну, то знав, чим вона закінчиться для мене", – додав М.Савельєв.
ЗІК