народний матрос України від СПУ, секретар Комітету Верховного Камбузу України з питань синхронного плавання з організованою злочинністю і корупцією Василь Волга затопив готель „Опера”.

у готелі спускають воду. музична комедія на пляжі Конституції. накладають пластирі на пробоїни. чекають відпливу. оркестр виграє „15 чєловєк на сундук мєртвєца і бутилка рома”.

Волга впадає у найбільш застояне озеро на землі – Каспійське море і починає битись об берег. бризки вилітають на сторінки журналу „Мурзілка”. прапором „Громадського контролю” пришвартовує свою yellow submarine за мікрофон. щоб не знесло у відкрите море.

моряк Папай їсть шпинат. боцман Волга не бачить берега і починає гнати. гнати хвилі на перископ Ющенка та опозицію в ілюмінаторах Тимошенко. бо в кубрику коаліції штиль, а головний кок Я Ну Ко ВІЧь в пошуках піастрів папуги капітана Флінта.

жінці на кораблі не місце! Волга торпедує ЮВТ з відстані 4 кабельтова, бо рівень його H2O нижче ватерлінії Тимошенко. вона – камікадзе, у неї морська хвороба. вона збирається восени вийти з берегів і влаштувати перевиборний перл-харбор в неньці-Уморії. розлиття країни. 9 вал. Айвазовський на надувному матрасі.

для неї головне догребсти до влади, а там хоч потоп. вона розкачує ковчег, бо їй не подобається м’ясо бронєносця Потьомкіна. вона хоче влаштувати будапештський шабаш.

Волга скидає баласт на Ющенка. ЮВА, взагалі, мотоциклєтна копія адмірала Гораціо Нельсона. морський вовк, вся душа якого в ластах. Розенкранц і Гільденстерн мертві бджоли.

Волга дрейфує палубами „Опери”. іздалєка, долга, тєчёт рєка Волга, – це плине над рікою голос Людмили Зикіної. тєчьот рєка Волга. естонські зупинки на порогах мови у стилі Канстянтіна Эрнста. Волга плаває з логопедом. щироукраїнські наголоси на „щ” та „ч” у словах жинки та чоловіки. караблі лавіравалі, лавіравалі, но нє вилавіравалі.

велика армада МВС і мічмани з питань агонії з організованою злочинністю і корупцією аналізують запливи львівської міліції. чорну мітку Максимову дадуть, чи не дадуть, залежно від аналізів його життєдіяльності. Волга посміхається.

ха, цей чорношкірий юнга Максимов ще й прикривається пісенькою про „політичне переслідування”. фіг там. „паматросіл і бросіл” не получиться, оскільки, забуйкові запливи львівських копів під особливим кутом зору комітету, і азбука Морзе тут не допоможе.

Волга незадовільно оцінює плавання брасом команди Максимова. замовні вбивства відбуваються і в інших областях, але вбивства на Львівщині вирізняються іншим знаком якості.

в Луганському та Харківському акваріумах, алканавти вбивають своїх Пенелоп за зраду, а у львівському порту вбивають відомих мореплавців, колумбів бізнесу. тут свої підводні течії і марсіанські западини. там Кон-Тікі, а тут – Титаніки.

Волга хлюпоче, що рейдерство – це звична практика у всьому океані, але якщо рейдерство борсається у межах законодавчого басейну. Волга ллється через край водосховища. грає у підводний більярд. у шахи з русалочками на роздягання. порівнює рейдерство з початком приватизації в неньці-Уставку. немає нормальних законодавчих баз і бухт, ще й судді – бляді рідкісні. тому, рейдери, як горобці розлітаються і лови потім їх як цунамі в морі. усе з бухти в барахту.

Волга налив себе посейдоном з Донбасу. пропонує замочити корупцію в сортирі. для цього потрібно відновити смертну кару. повісити на реї. пропустити під кораблем. поставити на дошку.

Волга штормить. Малайзія 20 років тому назад була океанією з найвищим рівнем корупції в світі. зараз на цій баржі золотого руна практично немає. з припливом нового президента дзінь дзянь дзюнь, чи як його там, протягом трьох місяців було розстріляно 200 аргонавтів вищого керівного складу країни.

Волзі це підпливає. іхтіандри занадто завчасно відмінили смертну кару в Україні. якби вона не була відмінена у нас, то варто було б розстріляти певних головних плавунів держави.

Волга пливе у кільватері тієї думки, що цей процес мав би бути динамічним і доволі публічним. на хвильку, він задумався. хвилька не піддавалась. історія про анонімне міністерство. це міністерство розпливається колесами, шпалами, флаєрами, гвинтами і веслами.

Волга ламається об хвилерізи як целка: я вам прізвищ не скажу. скажу прізвище одного офіцера. ні не скажу.

післяпомаранчевий абордаж владних кают. корупційні аквалангісти розбили пляшку шампанського об борт Майдану. харизматичний міністр у червоних окулярах. рятівний круг Ющенка. його затримали катери сбушників у територіальних водах з хабарем 3 лімона. але він був у батискафі лише 6 годин. гудок гаранту Конституції. міністра випустили. гардемарини Ющенка затопили усі документи. але, то президент думає що все затопили, кокетливо струменіє Волга.

влада імпотентна в агонії з корупцією. влада не може підняти вітрила на боротьбу з цим природним катаклізмом. якір зачепився за планктон. склянки б’ють на пів 6. чоловічий хор Фарінеллі і Co-Co пливе на захід сонця – сказала чорна Волга, Газ-21 і газонула фарватером капітана Немо.

Слава Нахімова, Лазарєва та Істоміна не дає Волзі спокійно плавати своїм руслом. він хоче впадати у Північно-Льодовитий океан, а не в якусь пересохлу калабаню.

Волга і матросипорогисоціалістичне руслоКанстянтін Эрнст
    
;
веселий роджеркуда уходіт лєтона вахтіторпедна атака
    
почесний караулкапітан Немомікрофонний камуфляжна абордаж!
    
  
світле майбутнєкрен ліворуч