Про це власкору «Вголосу» повідомили у поліції Волині.

Поліцейські зустрілися із головами районних адміністрацій, де разом з лісівниками та прикордонниками провели координаційні наради. Опісля заступник начальника головного управління Нацполіції в області Сергій Козак проінспектував підрозділи поліції, які зараз забезпечують правопорядок у місцях ймовірно незаконного видобутку бурштину на території північних районів області. Він перевірив готовність правоохоронців до несення служби у весняно-літній період, стан їх побутових умов у місцях дислокації. Додаткові сили правоохоронців одразу ж заступили на патрулювання.

«Поліція й надалі забезпечуватиме належний правопорядок у місцях незаконного видобутку бурштину. Нині  у цілодобовому режимі охорону публічної безпеки забезпечує достатня кількість співробітників поліції та лісової охорони. У разі необхідності оперативно будуть задіяні військовослужбовці Національної гвардії», – зазначив Сергій Козак.

Правоохоронцям, які забезпечують правопорядок у місцях ймовірно незаконного видобутку бурштину, доставили нові утеплені намети, пристрої для їх обігріву тощо.

«Вголос»