Розпорядженнями Кабінету Міністрів України проведено кадрові призначення у Міністерстві оборони України , повідомив Урядовий портал.

Зокрема, розпорядженнями Кабінету Міністрів України від 23 січня 2008 року на посади заступників Міністра оборони України призначено Буцу Богдана Еманоїловича та Монтрезора Ігоря Леонідовича.

Богдан Буца – депутат Львівської обласної ради. Як відомо, він дуже дружний з Юрієм Єхануровим, а практично вся його політична кар’єра пройшла під патронатом нинішнього міністра оборони. У 1995-1997 рр. Буца був заступник голови Фонду державного майна України, у 1997 -1998 рр. - першим заступником голови Державного комітету України з питань розвитку підприємництва. У 1998-1999 рр. – заступник голови Львівської облдержадміністрації з питань промисловості та будівництва.

У 2005-2006 роках працював міністром Кабінету Міністрів в уряді Юрія Єханурова. На початку 2007 року балогізований Віктор Ющенко вирішив почати щільнішк контролювати Фонд Держмайна і заснував президентським указом нову посаду – Уповноваженого Президента у ФДМ. Тим самим документом Ющенко усадив в новостворене крісло Богдана Буцу. Звичайно, зрозуміло, що на цю посаду Буца потрапив унаслідок того, що в середині 90-х був заступником голови ФДМ і не забув «кухню».

Прихід до керівництва ЗС України таких знакових фахівців у сфері приватизації як Ю. Єхануров і його незмінний Санчо Панса означає тільки одне – гряде коупномасштабний розпродаж військового майна. Ще лдин шанс для мільйонерів стати мільярдерами. Нещодавно Ю.Єханкров назвав одним з п’яти пріоритетних напрямків діяльності Міністерства оборони на 2008 рік вивільнення з’єднань і військових частин Збройних Сил України від виконання невластивих функцій. “Третина минулорічного бюджету витрачена саме туди, і тільки дві третини витрачено на Збройні Сили України. Мова йде про те, що сьогодні у Збройних Силах 22 бази, 5 арсеналів і 27 складів, які нам не потрібні”, – зазначив Ю.Єхануров. Міністр наголосив, що в подальшому відкрито говоритиметься про те, чи буде армія позбавлятися цих об’єктів.

Відомо, що майно ЗСУ, яке є у Львові та області, вважається одним із найбільш ласих шматків з тих, що на сьогодні перебувають у віданні військових.

Крім того, відомо, що Богдан Буца для багатьох львівських бізнесменів та політиків був та залишається фігурою знаковою. Серед таких – мер Львова Андрій Садовий та голова Львівської облради Мирослав Сеник.

Зокрема, подейкують, що мер Львова Андрій Садовий,  не в останню чергу завдяки комерційному генію Буци примножив свої статки, ставши власником акцій Львівської пивоварні, Мікроприладу, Стрийських маслозаводу та заводу бетонних виробів, Радехівського цукрового заводу, двох львівських АТП та стількох же ж науково-дослідних інститутів в числі яких і “Львівприлад”. Але найбільш вдалим придбанням того часу виявився Трест із будівництва ліній високовольтних електропередач “Південьзахіделектромережбуд” і директором якого офіційно рахувався Андрій Іванович Садовий перед тим, як обійняти посаду мера.

А нинішній голова обласної ради Мирослав Сеник був безпосереднім начальником Б. Буци, коли той ще тільки починав робив кар’єру структурі ФДМ. У 1992-1995 рр. Буца обіймав посади спочатку начальника відділу, потім – заступника начальника, а відтак і першого заступника начальника Регіонального відділення Фонду державного майна у Львівській області, А М. Сеник з червня 1992 р. по липень 1994 р. очолював регіональне відділення Фонду державного майна України у Львівській області.