У мережі з'явилась інформація про те, що у в'язниці "ДНР" нібито наклав на себе руки український військовополонений, який був включений у списки на обмін.

Першим новину про загибель воїна ЗСУ поширив блогер Necro Mancer у Twitter. Він послався на колишнього терориста Євгенія (Караула) Тінянського.

Тінянський написав, що надійшла інформація, що "вчора вдень в СІЗО "МДБ" в одиночній камері повісився український військовополонений, один із тих, хто в травні помилково виїхав на наш блокпост і був полонений".

"Делікатності додає не тільки тупість і самодурство ряду "МДБшників", але і те, що він був, за моєю інформацією, в списках на обмін", – написав Тінянський.

На думку колишнього терориста, воїн скоїв суїцид, проте на нього могли тиснути з метою вибити гроші з родичів.

Нові подробиці про інцидент розповів і блогер під ніком IgorGirkin. Він заявив, що військовополонений повісився сам в СІЗО "МДБ ДНР" в одиночній камері. Включений у список на обмін. Один із восьми військовослужбовців 53-й бригади.

Нагадаємо, що під час наступного засідання «нормандської четвірки» сторони Україна та Росія обговорять дату другого обміну полоненими.