Українські прикордонники не пропустили на територію нашої держави   чотирьох російських журналісток.

Про це повідомляє «Громадське».

Зокрема, йдеться про журналістку мережі журналістів-розслідувачів SCOOP Анастасію Дроздову. Також, як стало відомо "Громадському", прикордонники не впустили на територію нашої держави ще трьох журналісток з Росії.

«Ми билися добу. До самої останньої хвилини. Мої півтори доби без сну, все як у фільмі «Термінал». Але у в'їзді в Україну мені все-таки відмовили», — повідомила Дроздова.

Як повідомили «Громадському" джерела, до України також не впустили журналістку видання «Старая Русь» Олену Ніколаєву, Юлію Нікітіну з видання «Фонтанка», а також Олену Владикіну — журналістку російської газети «Мой район».

Як писав «Вголос», Україна обмежила в’їзд чоловікам-росіянам.

Нагадаємо, 25 листопада ввечері Росія атакувала українські катери у Керченській протоці. У Мережі з’явилося відео атаки.

За даними ВМС України, шестеро українських військовослужбовців отримали поранення. Московити ж кажуть, що внаслідок атаки в морі “отримали легкі поранення” троє українських військових. Також Росія захопила три українські військові катери.

26 листопада депутати Верховної Ради проголосували за введення воєнного стану на 30 діб від 14.00 26 листопада. Однак не в усій країні, а лише на території десяти областей, які межують із окупованим Кримом та невизнаним Придністров’ям.

27 листопада опублікували новий указ Президента про воєнний стан.