Чорна полоса львівської баскетбольної Політехніки продовжлилася. У Львові львівські гулівери програли у битві аутсайдерів.Черкаські Мавпи, як і в поєдинку першого кола у Черкасах, вирвали перемогу над «політехами».

Родзинки протистоянню додавало те, що дебютний матч у Суперлізі Політехніка в Черкасах програла зовсім випадково, пропустивши «двієчку» від Неруша разом із сиреною про завершення четвертої чверті матчу. Окрім цього, за Черкаські Мавпи у цьому поєдинку зіграв розігруючий Олександр Панченко, який свою ігрову практику у сезоні розпочинав саме у Львові. Було цікаво як зіграє Панченко проти команди, у якій йому не знайшлося місця у складі.

Перша чверть матчу пройшла у рівній боротьбі. Жодній із команд не вдалося піти у відрив у рахунку. Якщо комусь і вдавалося піти у відрив, то це було не надовго. У першій чверті матчу була повна рівновага – 21:21.

Утім, коли розпочалася друга чверть матчу, Політехінка знову «потішила» своїх вболівальників. Уже традиційно у сезоні львівська команда отримала статус доганяючого. Шість очок від Тіберманіса, «трюльник» від Панченка і уже 23:32 на користь гостей. По ходу чверті перевага команди Володимира Холопова була ще відчутнішою – 25:38. Гра підопічним Валентина Вороніна не вдавалася у другому періоді. Після невтішних цифр на табло після першої половини зустрічі 37:47 була лише надія, що у другій половині матчу львів’янам буде до снаги переламати хід матчу.

У третьому періоді господарям майданчика нічого не вдалося. Більше того, львів’яни програли чверть з рахунком 24:20 і ще більш ускладнили свою ситуацію. По ходу періоду чудову гру демонстував лідер Мавп Соломон, який своїми вдалими діями навіть заставляв втрутитися в гру Валентина Вороніна.

Шістнадцятиочкова перевага черкащан перед заключною 10-ти хвилинкою не віщувала нічого поганого для гостей. Утім, як виявилося згодом, львів’яни показали характер і зуміли перевернути усе з ніг на голову. Коли розрив у рахунку був лише вісім очок, Мілосєрдов, Харріс та Алфьоров зробили неймовірне – 82:82. Часу для того, аби якійсь з команд вирвати перемогу було достатньо, однак ні Соломон, ні Харріс не принесли важливих очок своїм командам.

В овертаймі «політехи» прокинулися надто пізно, а саме тоді, коли треба було робити фактично неймовірне. Що цікаво, що у грі міг бути ще один овертаймі, але у відповідальний момент Політехніку підвів росіянин Олександр Мілосердов, який двічі не влучив з периметра на останніх секундах овертайму. А на табло горіли 88:91. Відтак, Мілосердов Політехніку не врятував, а це означало, що вдруге у сезоні Черкаські Мавпи обіграли львівську Політехніку-Галичину.

Політехніка - Черкаські Мавпи 88:91 ОТ (21:21, 16:26, 20:24, 25:11, 6:9)

Політехніка: Моровіч (1), Харріс (23 + 8 підборів), Ревзін (11), Одуфува (5 + 9 підборів), Вукосавлевич (8 + 9 підборів) - старт; Алфьоров (14), Чемякін (12 + 5 підборів), Милосердов (10), Ходов (4), Доленко (0).

Черкаські Мавпи: Соломон (30), Стояновскі (16), Неруш (8), Пуповіч (18+ 13 підборів), Близнюк (6 + 6 підборів) - старт; Тімерманіс (6), Панченко (5), Фрасенюк (2).

Фото з сайту Суперліги

Фотогалераю матчу можна переглянути тут