Про це інформує кореспондент Вголосу.

Так, за рахунок зменшення резервного фонду бюджету на 1058,2 тис. грн. депутати виділили  570,5 тис. грн. для управління капітального будівництва ЛМР на виконання рішень судів.

Крім того, з метою відновлення асигнувань для оплати виконавчого збору згідно з судовими ухвалами управлінню капітального будівництва додатково передбачили 194,1 тис. грн. Цьому управлінню також погодили 376,4 тис. грн. для забезпечення виконання судових наказів щодо виплати заборгованості із зарплати працівникам за березень-червень цього року (заробітна плата – 276,1 тис. грн, нарахування на заробітну плату – 97,1 тис. грн, судові витрати – 3,2 тис. грн).

249,8 тис. грн. на виконання рішення судів отримало управління культури. Кошти передбачили для виплати штрафу у зв’язку з тим, що будівельні роботи з ремонту системи опалення та капітального ремонту приміщень Львівської державної музичної школи №3 у 2009 році виконувались без дозволу Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Львівській області і без погодженої проектної документації.

Управлінню освіти ЛМР для 16 установ освіти виділили 137,9 тис. грн. Гроші спрямують на встановлення коректорів об’єму газу (отримання технічних умов, розробка проектно-кошторисної документації, встановлення модемного зв’язку, монтажні роботи та здача в експлуатацію).

Крім того, 100 тис. грн. передбачили для  управління соціального захисту ЛМР на виплату одноразової матеріальної допомоги батькам хлопчика, який впав у відкриту каналізацію і загинув.

Нагадаємо, на минулій сесії Самагальський вкотре звернувся до прокурора Львова Андрія Стасіва з проханням звернути увагу на використання бюджетних коштів.

За його словами, гроші з бюджету тікають, зокрема, і через мільйонні рішення судів.

Крім того, згідно із внесеними змінами доходи та видатки бюджету зросли на 3 567,8 тис. грн. за рахунок субвенцій: з держбюджету – на суму 3464,4 тис. грн для ЛМКП «Львівводоканал» на погашення заборгованості з різниці в тарифах та  103,4 тис. грн з обласного бюджету – на виплату допомоги на догляд за інвалідом І чи II групи внаслідок психічного розладу у 2013 році.