- Ти бачив, що ті депутати творять? – вже не стримував емоції Іван Петрович. – Змін ані до бюджетного кодексу прийняти не можуть, ані до податкового.

- Ну що сказати, - лише усміхнувся Бандит. – Яценюк теж себе не стримував. Каже: провалили ключовий проект реформ, навіть не прочитавши їх. Сам же є визнав: працювали три місяці, а врешті депутатам все в останню мить пороздавали, що ті й не розібралися. А хто їм заважав внести їх на розгляд ще влітку? Там же ж не дурні сидять, потроху-потроху й розібрали б що й до чого. Один мені на вушко нашептав, що не просто так все: тільки читати взялися – купа питань і незрозумілих речей вилазить…

- Та й подумати тільки: хто перед виборами наважиться таке приймати? Вони ж бояться відповідальності! – не міг заспокоїтись Іван Петрович.

- Бояться не бояться, а з часом або мужика включать і вистоять, або піддадуться на тиск. Ти ж в курсі, що прем’єр вперся рогом: будуть виносити реформи на розгляд стільки раз, скільки буде треба, аби їх прийняли. І це при тому, що сам заявляв, мовляв два проекти бюджету підготували з урахуванням змін і по старому податковому кодексу. Так оце знаючі люди кажуть, що то все свідомо на порушення закону пішли…

- Як порушення?

- Порушення, - з виглядом знаючого ближче нахилився до співрозмовника Бандит. – Бо проект бюджету мають подати на розгляд Ради до 15 вересня. А вони коли розглядали? Всі строки пройшли! Усе через вибори. Так Яценюк за електорат бореться. Мовляв, дивись який я принциповий і непорушний реформатор.

- От і вір після цього їм, - протягнув Іван Петрович. – Справжнє шоу з бюджету зробили…