Про це йдеться на сайті Харківської міськради.

Наприкінці мітингу на підтримку Харківського міського голови Геннадія Кернеса, який пройшов 13 березня у Харкові на пл. Свободи, було прийнято резолюцію, в якій харків’яни висловили протест проти незаконного переслідування Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

«Ми, жителі півторамільйонного Харкова, висловлюємо рішучий протест проти політично мотивованого переслідування законно обраного мера нашого міста Геннадія Кернеса. Геннадій Кернес користується заслуженою довірою і підтримкою харків’ян. З ним ми знову отримали право пишатися Харковом як містом-лідером. Сьогодні Геннадій Кернес – єдиний мер, який переслідується за абсурдними, сфабрикованими на швидку руку звинуваченнями. Ми вимагаємо припинення переслідування законно обраного мера Харкова, практики вибіркового правосуддя», – йдеться в резолюції, яку направлять в центральні органи влади.

Нагадаємо, суддя Печерського районого суду м. Києва Юлія Фаркош обрала харківському міському голові Геннадію Кернесу міру запобіжного заходу домашній арешт з 21 години до 7 ранку.