Відповідне звернення озвучив представник фракції БЮТ у Львівській обласній раді під час засідання сесії ЛОР сьогодні.

У зверненні фракції БЮТ йдеться про те, що 50 днів тому закінчився двадцятиденний термін, даний голові ЛОДА Василю Горбалю для складання повноважень народного депутата України, проте він так цього і не зробив.

Фракція БЮТ у Львівській облраді говорить, що такі дії Василя Горбаля є порушенням Конституції України, в той же час стаття 2 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» говорить, що основним завданням місцевих адміністрацій є забезпечення виконання Конституції України.

Тому депутати фракції БЮТ у Львівській обласній раді звернулися до голови ЛОДА Василя Горбаля з вимогою визначитися, на якій посаді він хоче працювати – голови ЛОДА чи народного депутата України.

Нагадаємо, що Голова Верховної Ради Володимир Литвин має намір звернутися до суду з проханням про дострокове припинення депутатських повноважень депутатів-сумісників після того, як відповідні рішення ухвалить парламентський комітет з питань регламенту.

Голова Львівської ОДА Василь Горбаль ще наприкінці квітня сказав у коментарі Вголосу, що вже подав у Верховну Раду України заяву про складання депутатських повноважень.

Однак Верховна Рада досі не розглядала питання про складення з нього депутатських повноважень.

Народний депутат від Партії регіонів Василь Горбаль був призначений головою Львівської ОДА 20 квітня 2010 року.