ЛЬВІВ, 23 СЕРПНЯ, PRESSTIME.COM.UA. — БЮТ у Львівській області відмовився від пропозиції міського голови Львова Андрія Садового підписати декларацію політичних сил про дотримання вимог чинного законодавства при розміщенні матеріалів передвиборчої агітації на території Львова, оскільки блоку «НУ-НС» вже розвісив свою рекламу по місту.

Про це йдеться у листі Львівського обласного виборчого штабу БЮТ до міського голови.

Як зазначається у повідомленні, «зважаючи на те, що у ніч на 22 серпня весь Львів було заклеєно (без дотримання пропонованих правил) агітаційними плакатами блоку «Наша Україна – Народна Самооборона», керівником міського виборчого штабу якого є секретар Львівської міськради Володимир Квурт", БЮТ у даний час не бачить можливості підтримати цю пропозицію.

Як повідомляло агентство, 7 серпня міський голова Львова Андрій Садовий звернувся до керівників семи політичних партій Львівщини («Наша Україна», БЮТ, «Партія Регіонів», КПУ, СПУ, «Свобода» та «Блок Литвина» ) із листом, у якому закликав політиків не забруднювати місто агітаційними матеріалами, а розміщувати їх в спеціально відведених для цього місцях.