ЛЬВІВ, 14 ВЕРЕСНЯ, PRESSTIME.COM.UA. — Депутат Львівської обласної ради від БЮТ Ростислав Новоженець звертається до голови Львівської обласної державної адміністрації та керівника ЛОВШ БНУНС Петра Олійника з вимогою не допустити фальсифікацій та використання адмінресурсу у Львівській області на позачергових парламентських виборах.

Про це повідомляє прес-служба ЛОВШ БЮТ.

«Мені пригадується байка про пастуха, який завше кликав на допомогу, бо йдуть вовки. Перший раз це була неправда, а люди прибігли. Другий раз сталося так само. А третій раз, коли вовки дійсно були, ніхто не прибіг на допомогу. Тобто, брехня завше вилазить боком. Один, два рази на неї можна купитися, а потім ніхто на це не буде реагувати. Пам’ятаємо, як на минулих виборах у місцеві ради, Петро Михайлович «пророкував» «Нашій Україні» 70% чи 80% у Львівську обласну раду. До Верховної Ради прогнози були подібні. А насправді вони набрали вдвічі менше», – наголосив Новоженець.

Депутат констатує «відсутність повної орієнтації у Петра Михайловича у реальних речах». На його думку, керівник обласного штабу БНУНС «за допомогою брехні хоче досягнути бажаного результату».

«Тому ми більш ніж вірогідно можемо стверджувати, що ця брехня підкріплена намірами добитися бажаного результату не правдивими методами, а методами фальсифікацій та застосування адмінресурсу. Більш того, це виглядає непорядно і неетично, оскільки між «Нашою Україною» і БЮТ підписано угоду. І не можна проти свого соратника виступати такими неоднозначними закидами, тим паче, якщо наукові дослідження показують, що реальна ситуація насправді навпаки», – підкреслює Ростислав Новоженець.

Як повідомлялось, голова Львівської обласної державної адміністрації та керівник ЛОВШ БНУНС Петро Олійник після оприлюднення останніх даних Центру «Соціоінформ», згідно яких БЮТ переважає БНУНС з різницею в майже 15% - 43,4% та 29,3% відповідно, сказав, що немає сумнівів у перемозі БНУНС у Львові і на Львівщині.