Саламандри Тимошенко, прошиті кавайним креативом, нахімічили на керівника виборчої кампанії ЮВТ у Львівській області нардепа Віктора Швеця. Останній нині брифінгувався в обласному виборчому штабі, засвердленому мегаломанським постером мами Юлі на усю розу вітрів.

Відтепер його онтологічний статус керівника вибокампи пролягатиме під омофором народної приказки "І швець, і жнець, і на дуді грець", а його підлеглі проходитимуть у подальшому в статусі універсальних солдатів.

На теренах обласного вибштабу вальсує невидимий, але стійкий запах жінки. Невже це аромат священного елею, самі знаєте кого, привезений з віттонівських скарбниць та вентильований приміщенням за кавовим прикладом львівських кав'ярень? Але ні – усе набагато профанніше. Це парфюм особи жіночої статі, яка буде вести прес-конференцію.

З огляду на те, що за спинами Швеця та його універсальних сержантів, висить світлий образ з коралями, відступати їм нікуди – позаду ЮВТ. Тому й увесь пресухшний простір заповнюється апологіями вірного курсу мами Юлі.

Присутні універсали свято вірять у тріумфальну перемогу, тієї, хто приховується за особовим займенником 3-ї особи однини -вона, яка, безперечно, не бере участі в розмові, але саме про неї йдеться подальша мова.

Заради тріумфальної арки на майбутніх виборах універсальні солдати ЮВТ ходитимуть навколишніми містами і селами й переконуватимуть сільчан та місчан у необхідності голосувати саме за Юлю. Наразі, активним діями Швеця та його командос перешкоджає невидима, але ідентифікована бацила грипу. Якби не було цієї каліфорнійської зарази, то б вони розвернули свої масштабні акції для співпраці з електоратом – за усі можливі горизонти та екватори. І усе – заради сходження на вершину світу Юлії Ясне Сонечко.

На райдужній хвилі такої інформації Швець порадів за Садового, який пообіцяв на свою мерську голову, дати до Нового року урожай цілодобового водопостачання у місті. Також Швець продудів виборцям про маніпулятивно-провокативну шкідливість голосування "проти усіх", оскільки така громадянська позиція буде драконитись на руки Януковича. Ну й закономірно вже майже проголосив Тимошенко майбутньою президенткою пишно процвітаючої України.

На цій "жіночій" ноті вирішив бенгальнутись своїми літературними талантами (після того, як він успішно осідлав фішку інформування народу про грип) й 1-й заступник голови Львівської облради Роман Ілик. Він зацитував слова Лесі Українки "коли бракує ватагам кебети, хай встане жінка". Він забув, що у період, так званого "постмодерного нігілізму" будь-які романтичні прояви куртуазної пошани Дамі на башті зі слонячої кістки – будуть піддані деконструкції.

Виборча критика, з оглядну на тотальну конотативність, відразу ж показує причини незатребуваності світлої постаті Лесі Українки у підсиленні образу Тимошенко. Безперечно, з огляду на її тривалу хворобу (хоча й Жанні Д'Арк приписують психічні розлади), але більше – через легкий лесбійський серпанок її епістолярію. Залишаючи каніфольні сліди ще й "чоловічого" приниження (легко кажучи не по-науковому) у такій ситуації, звернемось до джерел вищеописаної цитати.

Цитату взято з уст Тірци – персонажу драматичної поеми "На руїнах" (з часів першого полону вавілонського). І саме тут можна буде прочитати увесь цитатний контекст її (Тірци) відповіді пророку самарійському:

Хто звав мене Деборою новою?
Хіба не син твого народу? Справді,
коли бракує ватагам кебети,
хай встане жінка
, як нова Дебора,
і скрикне: "Встань, Ізраїлю, повстань!"
І встане люд, мов хвилі серед моря,
і божий дух ті хвилі оживить.
І зацвіте Сіон весняним крином,
і знов поллється молоком і медом
земля обітована, ся земля,
де ми тепер блукаєм, мов вигнанці,
мов стадо згублене на бездоріжжі.

Ну й далі за текстом, аж до нового храму в новому Єрусалимі.

Не вдаючись в драматичні аналогії вавилонського полону з перебуванням України в кігтях Російській Імперії, можна зазначити, що будь-які згадки про Ізраїль в контексті Тимошенко, відразу ж призводять до червоного моря лінків про її "єврейськість". Варто тільки мінімально погуглити і на березі з'являються 25 тисяч результатів.

Тут універсальним солдатам з обласного виборчого штабу варто бути уважними з гексаграмними алюзіями, бо навіть найменша кома у Новому Заповіті має своє стратегічне навантаження.

На цьому слові варто було з поставити щось з The Jesus and Mary Chain, а саме з альбому "Psychocandy" (1985), але з такою к-тю відзнятого відео нижче можна переглянути камео Віктора Шевця.

ФОТО
ще ВІДЕО

коврик: en.easyart.com