Голова Львівської обласної ради Мирослав Сеник посів перше місце у рейтингу «Депутат-лідер», депутат від БЮТ Ярослав Дубневич очолив список найвпливовіших депутатів Львівської обласної ради, а Ростислав Новоженець (також БЮТ) визнаний найактивнішим депутатом.

Такими є результати досліджень проведених центром експертних досліджень і комунікацій «Тема». Головний редактор газети «Новий погляд» та керівник Центру експертних досліджень і комунікацій «Тема» Роман Онишкевич повідомив, що в дослідженні, яке проводилося у травні - червні цього року, взяли участь 34 експерти – по 17 осіб від депутатів Львівської обласної ради та від медіа-експертів.

Нещодавно Центр експертних досліджень і комунікацій «Тема» оприлюднив результати аналогічних опитувань стосовно депутатського корпусу Львівської міської ради.

  Депутат – лідер  

1.

Сеник Мирослав

Наша Україна

29.9

2.

Горинь Микола

Наша Україна

27.3

3.

Тягнибок Олег

ВО „Свобода”

25.9

4.

Кайда  Олексій

ВО „Свобода”

25.4

5.

Дубневич Ярослав

БЮТ

24.6

6.

Захарчишин Лев

ПОРА

24.5

7.

Козак Людмила

БЮТ

24.4

8.

Буба Євген

БЮТ

24.0

9.

Кубів Степан

Наша Україна

23.5

10.

Ваврин Михайло

БЮТ

22.8

11.

Фаріон Ірина

ВО „Свобода”

22.6

12.

Кук Богдан

ПОРА

22.5

13.

Калинюк Валерій

Наша Україна

22.3

14.

Ганущин Олександр

Наша Україна

22.0

15.

Олійник Петро

Наша Україна

21.8

16.

Новоженець Ростислав

БЮТ

21.7

17.

Бермес Зеновій

БЮТ

21.6

18.

Батенко Тарас

Наша Україна

21.1

19.

Коваль Михайло

УНП

21.0

20.

Сех Ірина

ВО „Свобода”

20.7

21.

Держко Ігор

БЮТ

20.6

22.

Немчінов Олег

УНП

20.6

23.

Старовойт Олександр

Наша Україна

20.5

24.

Грибальський Ярослав

БЮТ

19.9

25.

Мандюк Олег

Наша Україна

19.9

26.

Давидяк Степан

БЮТ

19.5

27.

Федак Тарас

Наша Україна

19.4

28.

Козак Богдан

УНП

19.3

29.

Паска Олег

Наша Україна

19.3

30.

Пшевлоцький Микола

Наша Україна

19.2

  

Рейтинг впливовості 

1.

Дубневич Ярослав

БЮТ

15.4

 2.

Сеник Мирослав

НашаУкраїна

15.4

3.

Тягнибок Олег

ВО „Свобода”

14.3

4.

Кубів Степан

Наша Україна

13.9

5.

Горинь Микола

Наша Україна

13.8

 6.

Олійник Петро

Наша Україна

13.8

7.

Буба Євген

БЮТ

13.5

 8.

Козак Людмила

БЮТ

13.5

9.

Батенко Тарас

Наша Україна

13.0

10.

Ганущин Олександр

Наша Україна

12.9

11.

Захарчишин Лев

ПОРА

12.4

12.

Коваль Михайло

УНП

12.3

13.

Мельник Леонід

Наша Україна

12.0

14.

Буца Богдан

Наша Україна

11.9

15.

Козак Богдан

УНП

11.7

16.

Давидяк Степан

БЮТ

11.1

17.

Калинюк Валерій

Наша Україна

11.0

18.

Кук Богдан

ПОРА

11.0

19.

Федак Тарас

Наша Україна

10.8

20.

Кайда Олексій

ВО „Свобода”

10.7

21.

Мандюк Олег

Наша Україна

10.4

22.

Держко Ігор

БЮТ

10.2

23. 

Пшевлоцький Микола

Наша Україна

10.2

24.

Грибальський Ярослав

БЮТ

10.0

25.

Паска Олег

Наша Україна

9.8

26.

Турчин Богдан

ПППУ

9.7

27.

Рущишин Ярослав

Наша Україна