Об'єднання підприємців Львівщини "Крок" дещо здивоване заявою першого заступника міського голови Львова Миколи Одуха про те, що мешканцям будинків, які потраплять під знесення через Євро-2012, заплатять компенсації у розмірах, які визначить Бюро технічної інвентаризації.

"Тут навіть немає про що говорити. Люди, чиї будинки підлягають знесенню задля будівництва автомагістралей, повинні отримати рівноцінні помешкання чи за якістю, чи за ринковою вартістю, чи за квадратурою. Повинен бути принцип: нове, не гірше житло - взамін за знесене. І крапка", – сказав у коментарі голова правління Об'єднання підприємців Львівщини "Крок", депутат Львівської міської ради Михайло Мужилівський.

Михайло Мужилівський також додав, що питання компенсації мешканцям, які ризикують втратити своє житло, – це не лише міського значення, а й загальнодержавного. "Усім відомо, що державна оцінка нерухомості, яку здійснює БТІ, далеко від реальної вартості житла, тому про БТІ тут узагалі можна забути. Люди повинні отримати рівноцінні квартири не на папірчику, а за реальним станом справ. Це принципове питання, і тут не варто допускати навіть теоретичних можливостей образити бодай одного просто львів'янина".