Депутати Львівської міської ради звинуватили міського голову Львова Любомира Буняка в порушенні регламенту і припинили достроково засідання сесії.
Під час засідання сесії голова депутатської групи "Народний Рух України" Богдан Бедрило зачитав спільну заяву фракцій НСНУ, ХДС, УНП та депгрупи НРУ Львівської міської ради, в якій зазначається, що, у зв'язку із систематичним порушенням регламенту Львівської міської ради головою ради Любомиром Буняком, депутати просять припинити засідання сесії.

 
"Він постійно порушував процес ведення засідання. Коли були пропозиції від депутатів, він їх не ставив на голосування, чим зірвав роботу до обіду. І при такій його поведінці після обіду роботи також би не було. Тому ми для себе розглядали варіант: обрання головуючого засідання, щоб продовжити роботу, або, все ж таки, зробити м'якший режим, дати йому зрозуміти, що з нами так поводитись не можна. Депутати - солідні люди, знають регламент і треба працювати і, якщо він одумається і на наступну сесію почне себе вести нормально, то буде..., а якщо - ні, то ми поміняємо головуючого", ― зазначив в коментарі Богдан Бедрило.
Згідно з ч.2 ст.77 регламенту Львівської міської ради, якщо окрема думка депутата містить пропозиції щодо обговорюваного питання, головуючий на засіданні оголошує ці пропозиції і ставить їх на голосування.

Сьогодні депутати Львівської міськради обговорювали питання реконструкції ландшафтно-архітектурного комплексу "Високий замок" у Львові.
Більшість депутатів Львівської міської ради виступало проти будівництва Високого замку.
Виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив проект рішення про проектування, реконструкцію та відновлення ландшафтно-архітектурного комплексу "Високий Замок".
Ідею реконструювати "Високий Замок" висунув міський голова Львова Любомир Буняк. Також він оголосив про намір відбудувати королівський замок на Високому замку у Львові до травня 2006 року, до 750-річчя з дня заснування міста.

Прес-Тайм