Кожному знаку притаманні особливі риси, які відрізняють його від інших. Астрологи розповіли, якою “суперсилою” зірки наділили кожен з знаків Зодіаку.

Про це пише “Клубер”.

Овен

Представники цього знаку вже народжуються з величезним потенціалом впливати на своє життя та життя оточуючих. Вони можуть вибудувати свою долю таким чином, будуть не тільки надихати і мотивувати інших, але і допоможуть їм у здійсненні найсміливіших цілей і задумів. Народжені під знаком Овна настільки сильні, що їм вірять навіть найбільш затяті песимісти. Овни дуже тонко відчувають, коли їхньої допомоги і підтримки потребують, а коли – ні.

Телець

Люди, народжені під цим знаком, володіють просто неймовірною здатністю процвітати буквально в будь-якій справі, за яку б не взялися. Саме завдяки цій суперсилі вони часто стають лідерами і ведуть за собою. Телець, як правило, зосереджений виключно на своїх цілях. Ніщо і ніхто в цілому світі не може відвернути його, поки він не досягне задуманого. Тому представникам цього знаку найчастіше вдається вирватися вперед навіть при жорсткій конкуренції.

Близнюки

Представники цього знаку володіють приголомшливою здатністю бачити і знаходити красу абсолютно у всіх людях і в собі. Вони зовсім не наївні, прекрасно знають всі свої уразливості і недоліки, але вміють їх так «подати» світу, що ті вже виглядають чи не достоїнствами. Цю суперсилу вони використовують для того, щоб навчити інших людей любити себе та інших, а також – для зцілення. Народжені під цим знаком допомагають іншим людям розглянути за буденністю і сірістю буднів головне – наскільки прекрасне і неповторне наше життя.

Рак

Люди цього знака Зодіаку – природжені творці. Вони володіють справжнім даром: здатністю мріяти про неймовірні речі і втілювати їх у життя. При цьому Рак ще і дуже наполегливий. Він буде роками шукати способи реалізувати свою мрію, поки не втілить її в реальність.

Лев

Народжені під цим знаком – дуже винахідливі та кмітливі. У цьому плані їм немає рівних. Крім того, Леви дуже сильні і готові боротися до кінця за те, що для них важливо і бажано. Їхній внутрішній вогонь просто не допускає ураження або відступу. Ось чому представник цього знаку вистоїть навіть у найважчий період свого життя.

Діва

Діви володіють унікальною силою – втішати і заспокоювати інших людей. Вони дуже проникливі і володіють приголомшливою інтуїцією. Ось чому народжені під цим знаком миттєво «вираховують» тих, кому погано, і приходять на допомогу. Вони природжені цілителі, а також дуже вірні і віддані людям, з якими пов’язані кармічно.

Терези

Представники цього знаку – саме втілення комунікації і зв’язку між людьми. Вони вміють все так влаштувати, організувати, «підігнати», що диву даєшся. Тобто самі створюють реальність навколо. Будь то бізнес, любов або стосунки між людьми, Терези вміють привести все до «спільного знаменника» і перетворити найгіршу ситуацію в сприятливу.

Скорпіон

Суперсила цього знака – це їхня індивідуальність. Вони володіють неймовірним магнетизмом і привабливістю. Їхню харизму важко не помітити, тому навколо них завжди багато послідовників і прихильників. Завдяки цьому дару Скорпіонам дуже легко завойовувати довіру людей і знаходити друзів.

Стрілець

Народжені під цим знаком не тільки дуже розумні, але і здатні перетворити цей дар у свій актив і свою надпотужну зброю. Вони прекрасно ладнають зі своєю підсвідомістю і користуються отриманими знаннями буквально у всіх сферах життя. Що ж до інтуїції, то тут Стрілець – справжній чарівник. Тонко відчуває, чітко діє.

Козеріг

Їхня суперсила – це здатність нести мир і гармонію. Народжені під цим знаком – миротворці, які завжди шукають в людях все найкраще і прекрасне. Козероги дуже добре розуміють людську природу, тому ніколи не роблять передчасних висновків і не наклеюють «ярлики».

Водолій

Надприродна здатність цього знака – відновлення навіть після самих серйозних невдач. Вони повстають з попелу, немов птах Фенікс, і рухаються далі. При цьому Водолій ще й надихає інших ніколи не здаватися. Народжені під цим знаком буквально закохані в життя, і це проявляється в усьому і кожен день.

Риби

Чарівний дар представників цього знака – їхня інтуїція. Вони вірять, що найбільш правильні рішення може підказати тільки серце. Тому прислухаються до нього набагато частіше, ніж до голосу розуму. Риби ніколи не діють врозріз зі своїми переконаннями. Навіть якщо цього вимагає мета. Для них головне – внутрішня гармонія.