Він зазначив, що коли в Німеччині на «Параді любові» в тисняві загинуло 19 осіб, через неправильні управлінські дії міліції, представники УЄФА відразу ж приїхали на стадіони, які будують в Україні. Вони наполягли на підвищенні контролю за засобами з евакуації та відслідкуванню потоків вболівальників. Адже в кожному місті є свої особливості, і команду, яка буде слідкувати за безпекою, потрібно створювати, враховуючи ці пропозиції.

Як запевнив Олександр Бірсан, за п‘ятдесят років існування турніру з футболу серед європейських команд, відповідні служби отримали дуже великий досвід в організації безпеки та порядку під час цього заходу.

«Хочу вам чесно сказати, що, постійно спілкуючись з представниками УЄФА з різних питань, чогось надуманого, незрозумілого або невмотивованого я від них не чув. Вони все пропонують на підставі досвіду, який постійно збільшується, коли до нього залучаються нові країни. Ми маємо досвід в організації масштабних світових заходів. Проте Євро 2012 - це дуже високий рівень відповідальності та кількості, з яким ми ще не стикалися», - зазначив Олександр Бірсан.

Заступник голови ЛОДА Володимир Губицький нагадав, що згідно з указом Президента від 14 лютого 2011 року в Донецькій, Київській, Львівській, Харківській обласних, Київській міській державних адміністраціях за участю відповідних органів місцевого самоврядування, Федерації футболу України було утворено на період підготовки і проведення в Україні Євро-2012 року з футболу, регіональні міжвідомчі координаційні штаби з питань безпеки та правопорядку, та затверджено положення про них і персональний склад.

«Львівщина розпочала готуватися до Євро 2012 в плані безпеки ще з 2009 року, коли було створено Львівський обласний центр з питань безпеки та правопорядку по підготовці та проведенню в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу. За цей період ми вже повністю напрацювали план заходів і практично вийшли на кінцевий етап в розробці плану, який потрібно буде втілювати у Львові а частині правопорядку та безпеки під час Євро 2012», - сказав Володимир Губицький.

Він також додав, що, попри те, що 2010 рік був роком будівництва інфраструктури, паралельно велася й робота по підготовці території Львівщини до прийому гостей та спортсменів. Заходи з безпеки та правопорядку в цій підготовці, за словами Володимира Губицького, займають одне з найважливіших місць.