Народний депутат Надія Савченко, котру звинувачують у державній зраді, заявила, що частково втратила зір і слух.

Про це Савченко написала у листі, який перед початком засідання у Шевченківському суді зачитав головуючий судя, повідомляє УНІАН.

"Сьогодні в мене перший день виходу зі сухого голодування тривалістю в сім діб. Фізично я не в змозі брати участь у судовому засіданні через головокружіння і часткову втрату зору і слуху та сильну віддишку, при якій боляче ходити", — написала Савченко.
Тому нардеп попросила перенести судове засідання, призначене на сьогодні, на наступний тиждень.

"Для відновлення і виходу зі сухого голоду мені потрібен час. Сьогодні я не в змозі виїхати до суду за станом здоров’я, тому прошу перенести судове засідання, призначене на 13.12.2018, на наступний тиждень, щоб дати мені час реабілітуватись після тривалого сухого голодування", — зазначила нардеп.

Суддя задовольнив клопотання про перенос засідання на 14.00 17 грудня.

Як писав “Вголос”, Савченко знову оголосила про голодування 5 грудня.

11 грудня Надія Савченко повідомила, що припинить сухе голодування 13 грудня.

Як відомо, Надію Савченко затримали 22 березня у Верховній Ради після того, як парламент зняв із неї недоторканність.

Савченко інкримінують вчинення дій із метою насильницького повалення конституційного ладу та захоплення державної влади, посягання на життя державного чи громадського діяча, готування до терористичного акту, сприяння терористичній організації та незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами та вибуховими речовинами.

Сама нардеп відкидає звинувачення і стверджує, що вела розмови про організацію терактів, аби ввести в оману владу й осміяти її.

З моменту затримання вона перебуває у СІЗО.